Opinie o Nas
Top 5 pomysłów – łazienka w stylu angielskim

Top 5 pomysłów – łazienka w stylu angielskim

Elegancja, wytworność i ciepło – tak najprościej można scharakteryzować łazienki w stylu angielskim. Łączą w sobie przeszłość z teraźniejszością, zachęcając do odpoczynku w otoczeniu pięknych, tradycyjnych dekoracji. Wbrew pozorom możemy urządzić łazienki w stylu angielskim posiadając małą powierzchnię, jednak o wiele większe możliwości aranżacyjne uzyskują salony kąpielowe. Ten styl niejedno ma imię, dlatego każdy z nas może wprowadzić do własnej łazienki akcenty wiktoriańskie w postaci...

Styl minimalistyczny w łazience!

Styl minimalistyczny w łazience!

Minimalizm we wnętrzach to gorący trend ostatnich lat. Łazienka w stylu minimalistycznym urzeka wyjątkową estetyką, prostotą i nowoczesnością. Pozbawiona jest zbędnych dodatków i ozdób. Łazienki w stylu minimalistycznym zdecydowanie nie są nudne! Trzeba tylko pamiętać o wyborze odpowiednich form i dodatków. Jak uzyskać pożądany efekt w oparciu o prostotę i elegancję? Podpowiadamy!

Płytki podłogowe w salonie – dlaczego warto?

Płytki podłogowe w salonie – dlaczego warto?

Ostatnimi czasy płytki podłogowe coraz częściej wchodzą na salony. Doceniane są przede wszystkim ze względu na trwałość, nowoczesny charakter i łatwość w utrzymaniu czystości. Jednak to nie koniec zalet tego rodzaju wykończenia podłogi. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na płytki do salonu?

Luksusowa łazienka w stylu glamour

Luksusowa łazienka w stylu glamour

Łazienka w stylu glamour kojarzy się przede wszystkim z dużą przestrzenią wypełnioną blaskiem i kontrastami. Nie oznacza to jednak, że mała łazienka w stylu glamour nie ma racji bytu – niewielkie pomieszczenie również można zaaranżować tak, aby było ono funkcjonalne, a jednocześnie eleganckie i stylowe. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę urządzając wnętrze jakim jest łazienka w stylu glamour – inspiracje są różne i jest ich wyjątkowo dużo.

Niebieska łazienka – top5 pomysłów na aranżację!

Niebieska łazienka – top5 pomysłów na aranżację!

Niebieski jest niezwykle popularnym kolorem w aranżacji wnętrz, również łazienki. Niebieska łazienka nie musi jednak kojarzyć się ze spokojnym, wypełnionym błękitem pomieszczeniem. Turkus, indygo, szary błękit skandynawski, czy granat to tylko kilka z odcieni, które dobrze sprawdzą się w przypadku pomieszczenia jakim jest łazienka. Niebieska przestrzeń, kojarząca się z wodą i czystością wymaga jednak starannego skomponowania pozostałych elementów, takich jak meble i dodatki. Poniżej...

Łazienka dla rodziny – zobacz jak ją urządzić komfortowo!

Łazienka dla rodziny – zobacz jak ją urządzić komfortowo!

Łazienka dla rodziny powinna przede wszystkim zapewniać komfort każdemu z domowników, niezależnie od jego wieku. Jaka zatem powinna być łazienka dla dużej rodziny? Urządzając pomieszczenie warto zwrócić szczególną uwagę na aspekty takie jak rozmieszczenie elementów wyposażenia i urządzeń sanitarnych, a także wykończenie wnętrza. Łazienka dla rodziny powinna zaspokajać potrzeby wszystkich jej członków, a wystrój trafiać w gusta mieszkańców.

Jakie płytki wybrać na balkon?

Jakie płytki wybrać na balkon?

Urządzając piękny i przytulny balkon, podstawowym elementem, który wybieramy, są płytki. Aby zagwarantować sobie swobodę w urządzaniu balkonu, dobrze jest zdecydować się na neutralne kolory kafli. Stosując ponadczasowe beże, brązy lub szarości, nie ograniczymy się z wyborem dodatków, umeblowania i pozostałych elementów wyposażenia balkonu.

Układanie płytek krok po kroku

Układanie płytek krok po kroku

Samodzielne układanie płytek nie musi być trudne. Przed rozpoczęciem pracy, należy dokładnie wymierzyć pomieszczenie oraz określić, w jaki sposób chcemy układać płytki - czy będzie to układ prosty, naprzemienny czy skośny (karo).

Gres a terakota

Gres a terakota

Planując remont, zastanawiasz się nad właściwym połączeniem wzorów i kolorów wykończenia ścian oraz podłóg. Szukasz więc odpowiednich płytek ściennych oraz takich, które świetnie sprawdzą się jako płytki podłogowe. Oprócz walorów estetycznych płytki powinny spełniać odpowiednie funkcje, w zależności od tego, gdzie zostaną położone. Podstawowymi rodzajami kafli, które możemy spotkać w niemal każdym sklepie, jest gres oraz terakota.