Opinie o Nas

Filtruj według

Cena

  • 0,00 zł - 65,00 zł

Marka

Kolor

Grupa wymiarowa

Powierzchnia

Gatunek

Zastosowanie

Zastosowanie

Płytki gresowe

Współczesne płytki gresowe dedykowane są nie tylko kuchniom czy łazienkom, ale również pomieszczeniom gospodarczym, komórkom i garażom. Są jednym z najtańszych i najwygodniejszych rozwiązań, umożliwiających zachowanie maksymalnej czystości i komfortu podczas użytkowania konkretnych przestrzeni. 

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Sklep plytki24.pl w swojej ofercie posiada gresy techniczne, o ciekawej kolorystyce i ogromnej wytrzymałości. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest praktyczność i estetyka. Rozwiązania, o których mowa mogą być swobodnie użytkowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, co zdecydowanie zwiększa ich przydatność. Płytki gresowe w takiej formie nadadzą wnętrzu niezbędnego ładu, pozwolą zachować trudno dostępne miejsca w czystości i harmonii. To rozwiązania uniwersalne pod każdym względem, dlatego są coraz częściej wybierane przez projektantów i architektów. 

Płytki gresowe w minimalistycznych wnętrzach

Koncepcje wspomniane powyżej stanowią szeroką gamę produktów, które oferujemy w naszym sklepie. Cechują się dużą wytrzymałością, antypoślizgowością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Gresy techniczne są propozycjami dostępnymi w klasycznym formacie i dużej gamie kolorystycznej. Obok klasycznych, neutralnych barw jak beż czy szarość, można zdecydować się na produkty w kolorze błękitu czy zieleni. Płytki gresowe przeznaczone do garażu, pomieszczeń gospodarczych czy niewielkich balkonów zapewniają maksymalny komfort. Występują w naturalnym, polerowanym bądź strukturalnym wykończeniu, co pozwala na tworzenie przyjaznych aranżacji wszędzie tam, gdzie liczy się przede wszystkim funkcjonalność, ale i spójność. Gresy techniczne, choć może mniej dekoracyjne niż klasyczne płytki gresowe, przydają się przy codziennym korzystaniu z pomieszczeń gospodarczych, zapewniając im estetyczny wygląd. Co ważniejsze, aranżacje industrialne, bazujące na surowości i naturalności również korzystają z obecności takich produktów. Tym bardziej, iż obecnie szeroka gama dostępnych artykułów pozwala na indywidualne, mocno osobiste projekty.

Gresy techniczne na co dzień 

Jak zostało to już wspomniane powyżej, gresy techniczne są zdecydowanie bardziej wytrzymałe od tych dekoracyjnych. Poprzez utrzymanie naturalnej kolorystyki, nawet ukruszenie płytki nie powoduje strat wizualnych. Co bardziej istotne, powierzchnia takich rozwiązań nie przyjmuje brudu, przez co nawet najbardziej zakurzone i rzadko odwiedzane miejsca mogą cieszyć się czystością zdecydowanie dłużej. Płytki gresowe w naszej ofercie nie wchłaniają wilgoci, stając się produktami maksymalnie praktycznymi i możliwymi do położenia wszędzie tam, gdzie zwykły płytki ceramiczne się nie sprawdzają. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż gresy techniczne należy układać przy pomocy mocnych klejów, gdyż ich nasiąkliwość jest zdecydowanie niższa. Daje to jednak sposobność korzystania z ich właściwości np. w piwnicach czy garażach, gdzie dbałość o czystość nie jest tak częsta, jak w przypadku pozostałych pomieszczeń w domu. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do naszej oferty.