Opinie o Nas

EGO

Wielbicieli surowych wnętrz nigdy nie brakuje. Popularne stały się ostatnio rozwiązania, wykorzystujące beton oraz posługujące się prostymi kompozycjami z cegieł. To właśnie je świetnie imituje kolekcja płytek Ego – idealna do wszystkich domowych pomieszczeń i doskonale spisująca się w większych przestrzeniach.

Płytki Ego – ponadczasowa klasyka, która nigdy się nie znudzi

Posługiwanie się fakturą betonu to wyraźny powrót do przeszłości. Obecnie jednak zyskała ona spore uznanie w oczach wielu osób, dlatego też z wolna powraca do łask. Jej wykorzystanie pozwala nadać wnętrzu przytulny, domowy charakter, jednocześnie wzbogacając aranżację o ciekawy, mocno rzucający się w oczy motyw. Płytki z kolekcji Ego dodatkowo cechują się wykończeniem na wysoki połysk, który zwiększa jeszcze ich atrakcyjność przy przygotowywaniu wystroju wnętrz.

Odkryj piękno domowego wnętrza

Kiedy urządza się konkretne pomieszczenie, bardzo istotną rolę odgrywają kolory. Najlepiej oczywiście wybierać takie, które nie przyćmią jego naturalnego charakteru oraz okażą się przyjazne dla zmysłów. Płytki, wchodzące w skład kolekcji Ego, odznaczają się szaro-oliwkowymi barwami, które łatwo jest połączyć z bardziej intensywnymi kolorami. Dzięki temu, nadadzą się niemal do każdego wnętrza.

Nie znaleziono strony

Skorzystaj z wyszukiwarki