Opinie o Nas

Płytki na wysoki połysk

Współczesna ceramika przeznaczona do aranżacji wnętrz cechuje się coraz większym zróżnicowaniem. Szeroka oferta producentów stanowi świetną wiadomość dla inwestorów, deweloperów, architektów wnętrz, jak również osób wykańczających bądź remontujących swoje mieszkanie. Interesującą alternatywę dla częściej spotykanych płytek matowych stanowią płytki na wysoki połysk, a więc modele polerowane, które wspaniale błyszczą w naturalnym i sztucznym świetle. Z pewnością wprowadzają one do wnętrz efekt świeżości, a także potrafią optycznie je powiększać, zwłaszcza utrzymane w jasnej kolorystyce. Płytki na wysoki połysk to rozwiązanie stosowane powszechnie w łazienkach, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby wprowadzić płytki na wysoki połysk do kuchni. Gładkie płytki mogą również doskonale spełniać swoją rolę w innych pomieszczeniach, zarówno na ścianach, jak i na podłodze. Płytki na wysoki połysk w salonie również bywają strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza jeśli chodzi o modele imitujące naturalny kamień, które świetnie wpisują się w styl glamour, bogaty w efektowne dekoracje i inspirowany przepychem. Z tych wszystkich powodów płytki na wysoki połysk dostarczone przez wiodących producentów ceramiki są oczywiście dostępne w naszym sklepie. Zapewniamy naszym klientom wysoki wybór wierząc, że dzięki niemu płytki na wysoki połysk ozdobiony niejedno polskie mieszkanie i wiele przepięknych domów. Zapraszamy do zapoznania się z tą interesującą kategorią obejmującą efektowne płytki na wysoki połysk!

Jest 128 produktów.

Pokazano 1-24 z 128 pozycji

Aktywne filtry

Płytki na wysoki połysk w łazience

Płytki na wysoki bodaj najczęściej można spotkać jako element aranżacji łazienki. Dotyczy to zarówno podłóg, jak i ścian. Gładkie płytki prezentują się schludnie i elegancko, a także ułatwiają utrzymanie czystości w tym wilgotnym zazwyczaj pomieszczeniu. Wybierając płytki na wysoki połysk do łazienki należy jednak zwrócić uwagę na ich antypoślizgowość, aby domownicy nie musieli się martwić o własne bezpieczeństwo stąpając boso po tej eleganckiej okładzinie. W łazienkach szczególnie dominują płytki na wysoki połysk utrzymane w jaśniejsze i, a często po prostu białej, niekiedy jednolitej kolorystyce. To dość naturalny wybór do łazienki ze względów stylistycznych, ale małą jeszcze duże względy praktyczne. Jasne płytki na wysoki połysk doskonale odbijają światło i optycznie powiększają pomieszczenie, dlatego na taką koncepcję mogą śmiało zdecydować się właściciele mniejszych łazienek. Wówczas płytki warto zestawić z dużym lustrem, które również sprawia, że łazienka wydaje się większa, niż jest w rzeczywistości.

Płytki na wysoki połysk do kuchni

Coraz bardziej popularnym wyborem stają się płytki na wysoki połysk do kuchni. O tym również oprócz stylistyki decydują względy praktyczne. Gładkie płytki są bardzo łatwe w czyszczeniu, a przecież w kuchni pojawia się wiele zabrudzeń stanowiących naturalną konsekwencję gotowania. Wystarczy delikatne przetarcie szmatką tych delikatnie wypolerowanych płytek, aby znów odzyskały swój blask i cieszyły oczy domowników. Płytki na wysoki połysk do kuchni prezentują się naprawdę świeżo i schludnie, a posiłki przygotowywane w takim pomieszczeniu wydają się jeszcze smaczniejsze. Oczywiście płytki na wysoki połysk do kuchni nie muszą być utrzymane wyłącznie w jasnej kolorystyce, czego najlepszym dowodem jest oferta naszego sklepu, bardzo zróżnicowana pod tym względem. Płytki warto zestawiać między innymi z szafkami i blatami kuchennymi na zasadzie kontrastu. W kuchni, jak w każdym innym pomieszczeniu nie powinno dominować więcej niż trzy kolory – za jedną z barw odpowiedzialne mogą być właśnie te eleganckie płytki.

Płytki na wysoki połysk w salonie

Obecnie nikogo nie dziwią płytki na wysoki połysk w salonie. Na ścianach tego rodzaju ceramikę wciąż spotyka się stosunkowo rzadko, za to bardzo często zdobiona podłogi. Jednolite płytki na wysoki połysk w salonie to dobry pomysł do pomieszczenia urządzonego w sposób minimalistyczny, co świetnie wpisuje się w nowoczesną stylistykę. Jednocześnie płytki na wysoki połysk w salonie mogą wprowadzać do pomieszczenia nutkę luksusu, czego dobrym przykładem jest styl glamour, gdzie błyszczące płytki naprawdę upiększają wnętrze. W takiej aranżacji najlepiej sprawdzą się płytki na wysoki połysk w salonie nawiązujące do faktury naturalnych kamieni, na przykład doskonale przypominające marmur. Łącząc je bardzo cienkimi spoinami można osiągnąć wręcz piorunujący efekt.

Płytki na wysoki połysk wiodących producentów

W naszej ofercie znajdują się płytki na wysoki połysk do kuchni, salonu i łazienki przygotowane przez wiodących producentów, między innymi ceramika Paradyż, Cerrad, Tubądzin oraz inne doskonale znane na polskim rynku, a także za granicą marki. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że kupione w naszym sklepie płytki na wysoki połysk będą wytrzymałe, eleganckie i posłużą im przez wiele lat. Jednocześnie nasza oferta obejmująca płytki na wysoki połysk jest niezwykle atrakcyjna cenowo, a także zróżnicowana. Każdy bez problemu znajdzie to płytki na wysoki połysk doskonale dopasowane do zakładanego budżetu inwestycji. Wystarczy skorzystać z wygodnego suwaka, aby natychmiast odfiltrować propozycje, które się w nim mieszczą.

Płytki na wysoki połysk o zróżnicowanej kolorystyce

Przeglądając płytki na wysoki połysk dostępne w naszej ofercie warto zwrócić uwagę na ich ogromne zróżnicowanie kolorystyczne. Okazuje się, że płytki polerowane świetnie prezentują się w wielu barwach. Do tradycyjnych i najpopularniejszych propozycji należą odcienie bieli, beżu, grafitu, szarości, a także płytki na wysoki połysk imitujące marmur. Jednak przy pomocy tych polerowanych płytek można stworzyć także nieszablonowo kompozycję w odcieniach niebieskiego, antracytu, czerń, albo nawiązującą do innych niż marmur naturalnych kamieni. Niektóre płytki na wysoki połysk to warianty niemal monokolorystyczne lub wzbogacone jedynie o delikatną fakturę. Inne prezentują ciekawą strukturę graficzną, która sprawia, że wnętrze będzie intrygować domowników i gości. Przylot tak dużej liczby zróżnicowanych propozycji i każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie!

Płytki na wysoki połysk w dostępne w wielu formatach

To samo dotyczy zresztą grup wymiarowych. Płytki na wysoki połysk występują w naszym sklepie w wielu formatach, tych mniej i bardziej standardowych. Dzięki temu przy ich pomocy możliwe jest stworzenie niemal dowolnej aranżacji. Oprócz tradycyjnych kwadratowych i prostokątnych płytek, w naszej ofercie można znaleźć również mozaiki, a także listwy i cokoły ułatwiające eleganckie i dopracowane wykończenie pomieszczeń.

Rektyfikowane płytki na wysoki połysk

Płytki na wysoki połysk dostępne w ofercie naszego sklepu to w większości i płytki rektyfikowane. Oznacza to, że w procesie produkcji zostały wyposażone w gładkie i równe krawędzie. Pozwala to łączyć płytki na wysoki połysk przy pomocy bardzo cienkich spoin. Idealnie dobierając kolor fugi można uzyskać wrażenie jednolitej, gładkiej powierzchni, co świetnie spisze się w przypadku płytek na wysoki połysk.