Opinie o Nas

Filtruj według

Grupa wymiarowa

NATURAL ASH

Wyjątkowa seria płytek Natural Ash spodoba się każdemu wielbicielowi naturalnych akcentów aranżacyjnych. Wszystkie płytki z tej kolekcji to produkty o najwyższej jakości, które możemy zastosować zarówno wewnątrz naszego domu, jak i poza nim. Może to być zatem salon, łazienka, kuchnia lub przedpokój, a nawet taras, czy balkon. Należy również wspomnieć, że produkt ten jest niezwykle wytrzymały na niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak na przykład bardzo niska temperatura. Jest również odporny na plamienie oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia. To zatem doskonała propozycja dla rodzin z małymi dziećmi, a także ze zwierzętami. Użytkując płytki z serii Natural Ash, zyskujemy gwarancję tego, że nie ulegną one zniszczeniu oraz posłużą w naszym domu przed długie lata. Dlatego już dziś zapraszamy po ten trwały i wytrzymały produkt do naszego internetowego sklepu Plytki24.pl na udane zakupy i to bez wychodzenia z domu!

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Wyjątkowa seria płytek Natural Ash

Nie da się nie zauważyć, że designerskie płytki z kolekcji Natural Ash nawiązują przede wszystkim do akcentów podchodzących z natury. To zatem również doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które pragną we własnym domu spokoju i wyciszenia. Oprócz tego ich ciepłe i jasne tonacje od razu pozytywnie wpłyną na nasz nastrój. Przyczynią się także do optycznego powiększenia każdego, nawet najmniejszego pod kątem metrażu pomieszczenia. Płytki z tej serii doskonale będą się prezentować wśród jasnych tonacji, na przykład ścian pomalowanych na biało. W ten sposób stworzymy we własnym domu prawdziwą oazę spokoju, którą możemy dodatkowo urozmaicić mnóstwem doniczkowych kwiatów oraz innych akcentów, które również będą nawiązywały do natury. Cała kolekcja Natural Ash to doskonałej jakości płytki, które imitują drewno. Składają się z kilku jasnych odcieni drewna, dzięki czemu każdy z nas wybierze do swojego pomieszczenia ten najlepiej pasujący.

Rektyfikowane płytki z serii Natural Ash

Płytki z serii Natural Ash to wyjątkowy i mrozoodporny produkt, który dodatkowo został poddany procesowi rektyfikacji. Co to dokładnie oznacza? Rektyfikacja jest to proces mechaniczny, który polega na bardzo dokładnym przycięciu każdej płytki z osobna oraz wyrównaniu ich krawędzi. Dzięki temu każda z płytek jedynie nieznacznie różni się od pozostałych. Dlatego w trakcie układania ich na ścianie lub na podłodze daje to niesamowity efekt, ponieważ w trakcie tej czynności nakładamy pomiędzy płytki znacznie mniej spoiwa niż w przypadku płytek, które z kolei nie zostały poddane temu procesowi. Należy również wspomnieć, że płytki z tej właśnie serii zaliczamy do tonalnych, a to oznacza, że każda z nich posiada swój własny i niepowtarzalny wzór. Każda następna płytka już nie powtórzy tego samego wzoru. Dlatego efekt nakładania ich na ścianę lub na podłogę może nas bardzo miło zaskoczyć. Jeżeli zatem obawiamy się końcowego wzoru, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy najpierw na próbę poukładali płytki na podłodze, aż do chwili, kiedy ostateczny wzór będzie na nas zadowalający.