Opinie o Nas

Filtruj według

Cena

  • 0,00 zł - 127,00 zł

Kolor

Grupa wymiarowa

Powierzchnia

Grubość

Zastosowanie

Zastosowanie

CLASSIC OAK

Każdy z nas, kto we wnętrzu mieszkania pragnie otaczać się produktami, które przypominają te naturalne - najwyraźniej potrzebuje bliskości z naturą. W naszych domach hodujemy kwiaty oraz naklejamy na ściany fototapety z pięknymi krajobrazami. Doskonałym rozwiązaniem są również płytki podłogowe, które imitują drewno. Nie zapominajmy, że klasycznie zaaranżowane pomieszczenia, uzupełnione o naturalne akcenty, z pewnością pozytywnie wpłyną pozytywnie na nasze samopoczucie. To niezwykle istotne dla osób bardziej nerwowych oraz takich, które po ciężkim dniu w pracy pragną się po prostu wyciszyć. Nasze wyjątkowe płytki podłogowe z serii Classic Oak z pewnością dostosują się tutaj do Państwa potrzeb. To właśnie dzięki nim w Państwa domach zawitają naturalne, drewniane akcenty, które swoim designem będą nawiązywać do natury. Dlatego już teraz zapraszamy do naszego internetowego sklepu Plytki24.pl z dobrej jakości płytkami.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Klasyczne płytki tonalne z serii Classic Oak

Nie ma wątpliwości, że klasyczne płytki tonalne z serii Classic Oak to doskonała okazja dla wszystkich miłośników naturalnych akcentów, które jak nic innego potrafią wyciszyć we własnym domu. Cała seria składa się z jasnych odcieni tonalnych płytek. Co zatem oznacza określenie, że płytki są tonalne? To bardzo proste. Każda taka płytka posiada swój własny, indywidualny wzorek. W tym przypadku mogą to być słoje drewna. Druga płytka już nie będzie taka sama. Dlatego układając je, musimy mieć tę świadomość, że przyczyniamy się do powstania wyjątkowego układu wzorów. Za każdym razem będzie on zupełnie inny niż poprzedni. Dlatego przed ostatecznym przyklejeniem płytek do podłogi możemy je najpierw na próbę na niej poukładać na sucho, aż do momentu, kiedy wybrana kombinacja najbardziej nam się spodoba. Warto również wspomnieć, że wszystkie płytki z serii Classic Oak nadają się do obłożenia podłogi zarówno wewnątrz naszego domu, jak i na zewnątrz.

Wyjątkowe i mrozoodporne płytki tonalne z serii Classic Oak

Nasze płytki z serii Classic Oak swoje zastosowanie znajdą zarówno w łazience, w kuchni, w salonie, przedpokoju, a także na tarasie, jak i na balkonie. Wszystko to dzięki temu, że jest to bardzo wytrzymały oraz mrozoodporny produkt, któremu niestraszna jest niska temperatura. Natomiast ich delikatne i subtelne odcienie z pewnością nadadzą każdemu pomieszczeniu zupełnie nowego charakteru. Należy również wspomnieć, że wszystkie płytki z tej serii zostały poddane procesowi rektyfikacji. Co to dokładnie oznacza? Otóż niektóre płytki, zaraz po ich wypaleniu poddaje się specjalnej obróbce mechanicznej. Jest to dokładnie ich przycinanie, aby w ten sposób wyrównać ich brzegi oraz każdą płytkę z osobna upodobnić do poprzedniej. Dzięki temu płytki praktycznie się od siebie nie różnią. Wszystko to oczywiście wpływa na efekt wykładania nimi podłogi - w trakcie tej czynności nie będziemy musieli używać aż tak dużych ilości nieestetycznego spoiwa, którym jest oczywiście fuga. Dlatego już teraz zapraszamy na udane zakupy i to bez wychodzenia z domu na Plytki24.pl.