Opinie o Nas

Płytki do holu i przedpokoju Opoczno

Przedpokój to pierwsze miejsce, które widzą odwiedzający, dlatego ważne jest, aby postawić na funkcjonalne i estetyczne płytki do holu Opoczno. W dzisiejszych czasach jest to nie tylko pomieszczenie użytkowe, ale także reprezentatywne. To wizytówka domu. Powinno więc być ładnie i interesującą, ale i praktycznie. Jest to pomieszczenie szczególnie narażone na zanieczyszczenia i uszkodzenia. Płytki do przedpokoju Opoczno są odporne na wilgoć oraz na zarysowania a brud nie jest im straszny. 

Jest 131 produktów.

Pokazano 1-24 z 131 pozycji

Aktywne filtry

Bogaty asortyment sklepu płytki24.pl to produkty nowoczesne i tradycyjne. Te neutralne, ekstrawaganckie oraz inspirowane naturą. Z łatwością dobrać można rozwiązanie do każdego wnętrza i wyczarować niepowtarzalną aranżację. Płytki do holu Opoczno dostępne są w wersji podłogowej oraz ściennej. Różne wielkości, mnogość wzorów i oryginalny design to połączenie, które sprawia, że nie można przejść obok nich obojętnie.

Płytki do holu Opoczno sposobem na praktyczny przedpokój

Hol powinien w sobie łączyć funkcjonalność, praktyczność oraz ładny, estetyczny i schludny wygląd. Drewnopodobne, czy szare płytki do holu Opoczno to idealny wybór do przedpokoju. Na takiej glazurze zanieczyszczenia nie są bardzo widoczne. Wiatrołap to pomieszczenie, które jest szczególnie narażone na różnego rodzaju zabrudzenia. Zabłocony rower, mokry pies, piasek czy opierający się o ścianę ludzie to tylko niektóre zagrożenia. Praktycznym rozwiązaniem są wyłożone glazurą ściany. Dzięki temu czyszczenie będzie łatwe i szybkie, a częste malowanie ścian nie będzie konieczne. Trzeba pamiętać, żeby aby płytki do przedpokoju oferowane na Płytki 24 były bezpieczne, muszą mieć właściwości antypoślizgowe. W celu zapewnienia maksimum komfortu w holu powinny znaleźć się wieszak na odzież wierzchnią, siedzisko i komoda. 

Jakie powinny być płytki do holu Opoczno?

Wybierając glazurę do przedpokoju, trzeba zwrócić uwagę na jej przeznaczenie. Płytki do holu Opoczno kładzione na posadzce powinny być podłogowe, ponieważ te dedykowane na ściany mają gorsze parametry i mogą nie wytrzymać trudnych warunków panujących w pomieszczeniu. Glazura w wiatrołapie musi być odporna na ścieranie, ze względu na częsty kontakt podłoża z piaskiem. Dobrze byłoby, gdyby nasiąkliwość płytek była niska. W tym celu sprawdzą się płytki mrozoodporne. Antypoślizgowe płytki do przedpokoju Opoczno to konieczność. 

Płytki do holu Opoczno na ścianę

Dostępne na plytki24.pl materiały występują w wersjach podłogowych i ściennych. Płytki do holu Opoczno położone na ścianach, to praktyczne rozwiązanie w pomieszczeniach takich jak korytarz, hol czy przedpokój. To miejsca narażone na zabrudzenia, które wymagają częstego mycia. W holu nie da uniknąć się brudzenia ścian, dlatego płytki do przedpokoju Opoczno to idealne rozwiązanie. Dużo łatwiej usunąć z nich brud niż z farby. Do czyszczenia wystarczy użyć wody i ścierki.Jeśli stawiają Państwo na wygodę, praktyczność i estetykę, płytki do holu Opoczno to właściwy wybór. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!