Opinie o Nas

Filtruj według

Cena

  • 11,00 zł - 440,00 zł

Kolor

Płytki Chemia budowlana

Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby kupione w naszym sklepie płytki maksymalnie cieszyły użytkowników przez wiele lat. O tym decyduje nie tylko jakość płytek znajdujących się w naszej ofercie, ale również stosowana przy montażu chemia budowlana. Nawet najdoskonalsze produkty ceramiczna mogą po pewnym czasie ulec uszkodzeniu, przemieszczać się, Albo nie prezentować się na ścianie tak pięknie, jak to możliwe, jeżeli w trakcie remontu lub wykańczania lokalu nie zostanie użyta odpowiednia chemia budowlana. Na szczęście mamy ogromne doświadczenie w kwestii płytek ceramicznych, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo chemię budowlaną, która najlepiej nadaje się do ich montażu. Postawiliśmy na najwyższej jakości fugi, grunty, impregnaty, kleje oraz płynną folię. Zachęcamy do wyboru renomowanej chemii budowlanej, która nada każdemu wnętrzu jakość, na którą zasługują domownicy. Chemia budowlana dostępna w naszym sklepie prezentuje najwyższe standardy, ale jednocześnie konkurencyjne ceny.

Zobacz dostępne kolekcje

Rozwiń wszystkie keyboard_arrow_down

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-24 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Chemia Budowlana – fugi

Chemia budowlana dostępna w naszym sklepie to między innymi najwyższej jakości fugi. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak duży wpływ mają one na ogólną estetykę pomieszczenia, a także późniejsze utrzymanie czystości i poziom higieny. Fugi stanowią niezbędny element wykończenia ścian i podłóg, na których znajdują się płytki ceramiczne. Nie chodzi wyłącznie efekt wizualny. Nieprawidłowy dobór spoin negatywnie wpływa na walory użytkowe pomieszczenia. Płytki ceramiczne mogą wówczas się przemieszczać, a nawet ulegać uszkodzeniom. Nie warto ponosić ryzyka stawiając na niskiej jakości produkty, skoro odpowiednie płytki ceramiczne mogą służyć domownikom przez wiele lat. 

Wśród naszych fug dominują produkty dwuskładnikowe na bazie kwasoodpornej zaprawy epoksydowej. Tego typu chemia budowlana świetnie nadaje się do wykonywania spoin pomiędzy płytkami ceramicznymi, ale również płytami kamiennymi na ścianach i posadzkach. Z powodzeniem można jej używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, na przykład na tarasach, gdzie jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. Co więcej, fugi tego rodzaju bardzo dobrze spisują się w pomieszczeniach podwyższonego ryzyka, między innymi tam, gdzie utrzymuje się wysoki poziom wilgoci, a w przypadku płytek podłogowych wzmożony ruch. W dodatku nasza chemia budowlana w postaci fug nie jest wrażliwa na działanie chemikaliów, a ponadto może być stosowana na pływalniach. Zaletą tego rodzaju fug jest też doskonała współpraca z płytkami wielkoformatowymi i rektyfikowanymi, w przypadku których spoiny mają minimalną grubość, nawet 3 mm. Jednocześnie stawiamy na chemię budowlaną, która przyspiesza prace wykończeniowe i remontowe. Posadzka wyposażona w tego rodzaju fugi już po 24 godzinach może przyjąć ruch pieszy.

Nie jest nam obca troska o aspekty wizualne, a prawidłowy dobór fug pod względem kolorystycznym odgrywa w tym kontekście kluczową rolę. Spoiny, które znajdą Państwo w naszym sklepie są dostępne w kilkudziesięciu zróżnicowanych kolorach, a więc będą pasowały do praktycznie każdej aranżacji wnętrza bądź tarasu.

Chemia Budowlana – grunty

Chemia budowlana z naszego asortymentu obejmuje wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego ułożenia płytek ceramicznych, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć gruntów. Ich zadaniem jest oczywiście przygotowanie podłoża do przymocowania płytek w taki sposób, aby stało się ono na tyle gładkie i równe, by w przyszłości mocowanie nie straciło swojej przyczepności. Postawiliśmy na grunty, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Produkty z naszego sklepu można stosować zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, gdzie zmienne warunki atmosferyczne nie mają na nie najmniejszego wpływu. Co ważne, chemia budowlana reprezentująca tę kategorię może być stosowana na rozmaitych rodzajach podłoża, takich jak tynk, beton, gips czy jastrychy. W przypadku stosowania płytek ceramicznych na posadzce również ogrzewanie podłogowe nie ma wpływu na jakość konstrukcji.

Rolą gruntu jest nie tylko wyrównanie powierzchni, ale również zmniejszenie jej nasiąkliwości. W przeciwnym razie gromadząca się wilgoć stanowiłaby ogromne zagrożenie dla kleju i samych płytek. Wydajne opakowania o zróżnicowanej pojemności pozwolą Państwu zakupić chemię budowlaną w ilości idealnie dostosowanej do potrzeb projektu. O końcowym sukcesie decyduje również jakość gruntowania. Podłoże powinno być wolne od kurzu oraz innych zanieczyszczeń, w tym pleśni lub tłuszczu. Gruntowanie należy wykonywać w suchych warunkach, a temperatura otoczenia powinna przekraczać 5 stopni Celsjusza. Bardzo istotne jest też równomierne naniesienie gruntu, który musi stworzyć jednolitą i gładką powłokę. Należy też pamiętać, aby z kolejnymi pracami zaczekać do momentu wyschnięcia gruntu. Niemal każda chemia budowlana jest mocno wrażliwa na wilgoć.

Chemia Budowlana – impregnaty

Ważną kategorię wśród chemii budowlanej związanej z płytkami stanowią impregnaty. Ich rolą jest przede wszystkim zabezpieczenie powierzchni przed wilgocią. Chemia budowlana należąca do tej kategorii zmniejsza chłonność płytek i sprawia, że ich powierzchnia staje się hydrofobowa. Stosowanie impregnatów jest niezwykle istotne szczególnie w przypadku płytek nieszkliwionych, które nie mają własnego zabezpieczenia. Warto wspomnieć, że płytki ceramiczne są zazwyczaj fabrycznie zabezpieczone na okoliczność transportu i przechowywania, do czego powszechnie stosuje się specjalne woski, jednak po ułożeniu płytek tę warstwę ochronną należy usunąć. Wówczas do gry wkracza impregnat. Oprócz dobrego zabezpieczenia płytek, impregnaty dostępne w naszej ofercie poprawiają przy okazji ich walory wizualne.

Niektóre z dostępnych impregnatów mają właściwości nabłyszczające, ale w ofercie posiadamy także chemię budowlaną przeznaczoną do matowych płytek ceramicznych. Wiele impregnatów działa na bazie rozpuszczalnika. Pozwala to na lepsze wchłanianie preparatu do struktury płytki, co jeszcze mocniej zapobiega nasiąkliwości. W naszej ofercie znajdują się impregnaty przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. W tym drugim przypadku mogę chronić powierzchnie pionowe przed wodą deszczową. Niektóre preparaty współpracują nie tylko z płytkami ceramicznymi, ale także z betonem, cegłą, naturalnym kamieniem, a nawet tynkiem.

Chemia Budowlana – kleje

Chemia budowlana znajdująca się w ofercie naszego sklepu to również bardzo szeroki asortyment klejów przeznaczonych do układania i mocowania płytek ceramicznych. Klej odgrywa w tym procesie kluczową rolę i decyduje oczywiście o trwałości mocowania. Odpowiedni dobór preparatu połączony z prawidłowym montażem sprawia, że płytki ceramiczne kupione w naszym sklepie będą służyły domownikom przez wiele lat. Wśród dostępnych klejów znajdują się produkty przeznaczone do stosowania wewnątrz budynków, ale także na zewnątrz, między innymi na tarasach, ale także na zewnętrznych elewacjach. Specjalne parametry preparatów zapewniają dodatkową ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, w tym intensywnymi opadami.

Proponowane kleje znakomicie spisują się nie tylko podczas mocowania płytek gresowych i ceramicznych, ale również kamienia naturalnego, a nawet podczas murowania lekkich ścianek działowych. Wybór tak uniwersalnych rozwiązań z pewnością pozwala zredukować koszty inwestycji – wykańczania lokalu bądź jego remontu. Ciekawą grupę produktów, które Państwu udostępniamy stanowią uniwersalne preparaty, które można wykorzystać w roli zarówno kleju, jak i spoin.

Chemia Budowlana – płynna folia

Nasza chemia budowlana obejmuje także jeszcze jedną bardzo ciekawą kategorią produktów, którą stanowi płynna folia. Zgodnie ze swoją nazwą preparaty tego typu mają płynną konsystencję, ale w trakcie prac remontowych odgrywają bardzo podobną rolę do folii izolacyjnej. Przed montażem płytek ceramicznych lub kamienia naturalnego warto rozważyć zastosowanie tego typu chemii budowlanej. Jest ona niezbędna wszędzie tam, gdzie wewnątrz budynku istnieje zagrożenie ze strony wilgoci, na przykład w łazienkach. Płynnej folii można bez przeszkód użyć w pomieszczeniach, gdzie nie istnieje zagrożenie, że wilgoć przedostanie się z podłoża. Dużą zaletą chemii budowalnej z tej kategorii, którą umieściliśmy w ofercie naszego sklepu jest możliwość stosowania na różnych rodzajach podłoża, w tym płytach kartonowo-gipsowych, tynkach, wylewkach cementowych, ściankach z gazobetonu, a nawet płytach drewnianych i wiórowych. Płynna folia dostępna w naszej ofercie charakteryzuje się szybkim schnięciem, co bardzo mocno przyspiesza prowadzenie prac wykończeniowych lub remontowych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zakup dobrej jakości płytek ceramicznych lub gresowych to tylko połowa sukcesu w drodze do stworzenia naprawdę atrakcyjnego wizualnie wnętrza. Równie istotny jest prawidłowy montaż płytek, w którym zdecydowanie pomaga dostępna w naszym sklepie chemia budowlana. Postawiliśmy na produkty, które charakteryzują się najwyższą jakością, ale jednocześnie są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach i nierzadko prezentują dość uniwersalne przeznaczenie. Cieszymy się, że dzięki nim stworzą Państwo wymarzoną aranżację wnętrza.