Opinie o Nas

Płytki do holu Cerrad

Ponadczasowe, modne płytki do holu Cerrad cieszą się coraz większą popularnością i zyskują coraz większe grono fanów. Ich wysoka jakość wykonania, dbałość o szczegóły oraz estetyczne wykończenie, a także przeogromny wybór produktów stawia je na piedestale. Wszystkie wyroby wykonane są według sprawdzonych technologii, z najwyższej jakości surowców.

Jest 171 produktów.

Pokazano 1-24 z 171 pozycji

Aktywne filtry

Płytki do przedpokoju Cerrad, oferowane w sklepie plytki24.pl, dostępne są w różnych neutralnych, naturalnych kolorach inspirowanych naturą. Wybierać można spomiędzy płytek o różnych formatach, zarówno małych, jak i tych wielkoformatowych, z przeznaczeniem do położenia na podłodze oraz ścianie. Jako że płytki do holu Cerrad inspirowane są otaczającym nas światem, nie mogło zabraknąć wśród nich imitacji kamienia, drewna, betonu czy cegły. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy szukają oryginalnych, ponadczasowych rozwiązań oraz produktów bliskich naturze. Mnogość wyrobów oraz ich uniwersalny charakter pozwoli dobrać coś do każdego domu czy mieszkania.

Czy płytki do holu Cerrad to dobry wybór na ścianę?

Oferowane przez nas płytki do holu Cerrad dostępne są w modelach podłogowych oraz ściennych. Obłożenie ściany płytkami, zwłaszcza w pomieszczeniach takich jak hol, korytarz czy przedpokój i wiatrołap, to bardzo praktyczne i efektowne rozwiązanie. Są to miejsca szczególnie narażone na zabrudzenia, dlatego płytki do przedpokoju Cerrad świetnie się sprawdzą. Dużo łatwiej wytrzeć glazurę, niż zmywać zanieczyszczenia z farby. W holu nie da się uniknąć brudnych ścian. Podczas zdejmowania ubrań i butów często się o nie opieramy, nie zawsze czystymi rękoma. Właściciele psów skarżą się na otrzepującego się z błota czworonoga, a opiekunowie i rodzice dzieci muszą radzić sobie z brudnymi odciskami łapek każdego dnia. Płytki do holu Cerrad nie pomogą uniknąć tych sytuacji, ale ułatwią i przyśpieszą mycie zabrudzonych powierzchni. Wystarczy zwykła ścierka i woda, jedno przetarcie i po problemie. Przedpokój i hol to pomieszczenia nie tylko reprezentatywne, ale przede wszystkim użytkowe, dlatego warto zainwestować w płytki do przedpokoju Cerrad.

Płytki do holu Cerrad – czyszczenie i pielęgnacja

Jak było już wcześniej wspomniane, płytki do holu Cerrad to słuszne rozwiązanie. Aby jednak wydłużyć ich żywotność oraz jak najdłużej cieszyć się nienagannym wyglądem, warto o nie odpowiednio zadbać. Zabrudzenia spod butów narażają płytki do przedpokoju Cerrad na ścieranie, dlatego należy usuwać piasek i błoto na bieżąco. Chociaż rysy nie powstaną od razu, długotrwałe wystawianie ich na niekorzystne działanie może przyczynić się do powstawania wad. Zakurzona glazura nie prezentuje się najlepiej, dlatego regularne mycie jest wskazane. Lśniące czystością płytki do holu Cerrad, dostępne na Płytki24 zachwycą każdego gościa. Produkty imitujące kamień i cegłę warto zaimpregnować, aby ułatwić sobie w przyszłości ich czyszczenie. Nie jest to drogi ani skomplikowany zabieg, a pozwoli zaoszczędzić wiele godzin pracy. Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu oraz przejrzenia naszej oferty.