Opinie o Nas

Płytki Opp

Nadawanie poszczególnym pomieszczeniom właściwego wystroju wymaga sporych umiejętności. Na nic się one jednak zdadzą, gdy zabraknie odpowiednich materiałów, które umożliwiają stworzenie niezapomnianych aranżacji. Jednym z nich mogą stać się płytki ścienne i podłogowe, wchodzące w skład kolekcji Opp. Ich odpowiednie ułożenie zagwarantuje interesującą kompozycję, która zwróci uwagę wszystkich, pojawiających się w danym miejscu.

Płytki Opp – nowoczesny design do Twojego mieszkania

Geometryczne wzory to jeden ze znaków rozpoznawalnych modernistycznego stylu. Właśnie nimi dysponuje kolekcja płytek Opp, pozwalających doskonale zbudować przestrzeń dowolnego pomieszczenia, niezależnie od jego rozmiaru. ¦wietnie sprawdzi się więc nie tylko w łazience, której pomoże skutecznie zaistnieć, ale i salonie czy przedpokoju, dodając im po prostu indywidualnego rysu.

Pozwól czerni i bieli stworzyć Twoją przestrzeń

Kontrast bieli i czerni to ponadczasowe połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody. Właśnie dlatego na nie stawia seria płytek Opp, proponując zarówno gładkie, jak i wzorzyste powierzchnie. Niektóre z ozdobnych kafelków są tłoczone, a proste kształty nie zaburzają ich eleganckiego stylu.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry