Opinie o Nas

Płytki tarasowe Paradyż

Różnorodność dostępnych kolekcji pozwoli Państwu stworzyć wyjątkową przestrzeń do odpoczynku. Okładzina podłogowa na tarasie będzie doskonałą bazą do zaaranżowania strefy relaksu w wymarzonym stylu - klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym czy eleganckim. Kolekcja tarasowych płytek Paradyż umożliwi urządzenie klasycznego ogrodu, gdzie ważna jest symetria, a posesja jest ukryta za równym żywopłotem. Serie kafli od doświadczonej marki pozwolą również stworzyć przestrzeń nowoczesną, gdzie jasna okładzina tarasu będzie tłem dla wysokich donic wypełnionych pięknymi trawami. Kolekcja tarasowych płytek Paradyż ułatwi urządzenie przestrzeni sprzyjającej wypoczynkowi, ale także wygodnej w użytkowaniu. Kafle odporne na zanieczyszczenia nie zniszczą się wskutek kontaktu z kolorowym napojem lub obuwiem przeznaczonym na zewnątrz. Wśród oferowanych kolekcji tarasowych płytek Paradyż znajdą Państwo produkty w naturalnych odcieniach, nawiązujących do kolorów ziemi, a także nowoczesne, surowe kafle w loftowym stylu.

Jest 413 produktów.

Pokazano 1-24 z 413 pozycji

Aktywne filtry

Płytki tarasowe – idealne na balkon i schody 

Piękny taras i balkon to marzenie niemal każdego właściciela domu czy mieszkania. Chcąc jak najlepiej zagospodarować tę niewielką zewnętrzną przestrzeń, należy wybrać odpowiednie płytki tarasowe, które nie tylko będą ładne, ale także w pełni bezpieczne. Warto zwrócić uwagę na choćby na łatwość czyszczenia, ścieralność czy mrozoodporność. Najlepsze płytki podłogowe da się bez większych problemów dokładnie umyć, bez konieczności używania żadnych specjalistycznych akcesoriów. Nie powinny być one podatne na zabrudzenia czy rysowanie, a także wchłaniać wody, która wraz ze zmianami temperatury będzie niszczyć ich strukturę.

Płytki elewacyjne Paradyż

Ceramika Paradyż posiada kolekcje specjalnie przeznaczone na taras i balkon. Posiadają one właściwości mrozoodporne, są trwałe i antypoślizgowe. Płytki elewacyjne Paradyż to gwarancja najwyższej jakości. Producent zadbał, by wszystkie miały ciekawą i oryginalną strukturę. Niezależnie od preferowanego stylu powinny pasować do aranżacji minimalistycznej, klasycznej, nowoczesnej czy innego. Płytki na taras i balkon Paradyż pozwolą zachować jednorodną stylistykę na terenie całej posesji.

Płytki tarasowe i elewacyjne linii Paradyż pomogą stworzyć przestrzeń, która będzie w zgodzie z naturą i indywidualnym gustem. Kolorystyka wykorzystywana w płytkach tarasowych jest zazwyczaj uniwersalna. Najczęściej dominują: szarości, brązy, beże oraz grafit. Podłoga powinna być bazą całej aranżacji, dlatego nie powinna przytłaczać efektem. Płytki cieniowane lub te imitujące drewno są ciekawym elementem, który z pewnością dobrze wkomponuje się w całokształt.