Opinie o Nas

Filtruj według

Cena

  • 15,00 zł - 69,00 zł

Kolor

Grupa wymiarowa

Płytki Michelle White-Black 20x50

 

Dbając o satysfakcję oraz komfort Klientów firma Ceramika Końskie stworzyła niesamowitą kolekcję płytek Michelle, posiadających zarówno ogromne walory estetyczne, jak i zastosowała w nich praktyczne rozwiązania przyjazne dla domu. Płytki Michelle są bowiem wykonane z najlepszych gatunków materiałów, dlatego też charakteryzują się wysoką jakością oraz są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

 

Wśród licznych atutów płytek Michelle można wyróżnić m.in. odporność na wilgoć oraz wszelkie zarysowania, powierzchnię łatwą do wyczyszczenia oraz przede wszystkim wyjątkowo efektowny wygląd przemieniający pomieszczenie, w którym zostaną ułożone, w prawdziwą oazę harmonii, ciepła i spokoju. Dzięki nim odprężysz się w sposób, jakiego wcześniej nie znałeś oraz zapomnisz o problemach codziennego życia.

 

Płytki Michelle – najlepsze gatunkowo

 

Kupno płytek Michelle jest zawsze dobrą decyzją - bez względu na to, czy pragniesz urządzić swoje mieszkanie w eleganckim, nowoczesnym, czy awangardowym stylu. Z uwagi  na szeroką rozpiętość ofertową oraz piękny wygląd płytek będą bowiem pasować wszędzie tam, gdzie tylko zapragniesz je ułożyć. Nie czekaj i zamów już dziś! Zakupy za pośrednictwem sklepu Płytki24 to gwarancja wysokiej jakości oraz dobrego smaku.

 

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry