Opinie o Nas

Signum (SG)

Marmur to jeden ze szlachetniejszych materiałów, wykorzystywanych przy aranżacji różnych pomieszczeń. Jeśli komuś podoba się jego faktura oraz lekko poprzecierane kolory, może sięgnąć po płytki Signum, doskonale nawiązujące do naturalnego kamienia. Sprawdzają się one szczególnie w łazienkach, które cenią sobie czystość oraz jasność aranżacji.

Płytki Signum – kamienne oblicze, które musi Cię zachwycić

Małą łazienkę, zwłaszcza taką w bloku, bardzo trudno urządzić w funkcjonalny sposób. Można też pomóc aranżacji, wykorzystując właściwe płytki ścienne oraz podłogowe. W ten sposób zyskuje się złudzenie dodatkowej przestrzeni. Bardzo ciekawą propozycją okaże się seria Signum – gładkie kafelki w kolorze beżowym można umieścić na posadzce, a szare, łączone z ciemniejszymi elementami, na ścianach.

Wysoka jakość i niepowtarzalność design

Design, proponowany przez płytki z kolekcji Signum, potrafi pozytywnie zaskoczyć. Z jednej strony na pewno zaskoczą prostotą, z drugiej natomiast staną się uniwersalną propozycją do każdego pomieszczenia. Ze względu na swoją wytrzymałość i łatwość utrzymania w czystości, najlepiej sprawdzą się w łazienkach, posiadających licznych użytkowników, a tym samym bardziej narażonych na zniszczenia.

Nie znaleziono strony

Skorzystaj z wyszukiwarki