Opinie o Nas

ELM

Kolekcja ceramiki Elm Domino Tubądzin to gwarancja uzyskania klasycznego i eleganckiego wnętrza. Płytki podłogowe imitujące drewno, to absolutny hit wśród aranżacji ostatnich sezonów. Płytki są o wiele wygodniejsze i mniej wymagające, w porównaniu z tradycyjnymi panelami lub deskami drewnianymi. Ponadto jest jeszcze jedna dość istotna zaleta płytek ceramicznych Elm Domino. To model w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ceramika Domino Elm

Płytki ułożone na podłodze w całym mieszkaniu budziły nieco kontrowersji i oporów. Domownicy obawiali się, że ceramika może spowodować oziębienie całego wnętrza. Nic bardziej mylnego. Płytki podłogowe dostępne w kolekcji producenta Tubądzin idealnie nadają się do podłączenia ogrzewania podłogowego. Nie ma obaw przed zimnym pomieszczeniem. Płytki Elm imitujące drewno to połączenie klasyki i nowoczesności.

Płytki Elm

Decydując się na aranżacje pomieszczenia lub mieszkania ceramiką z kolekcji Elm Domino klient ma pewność, że uzyska przytulne i ciepłe wnętrze. Elegancja i estetyka, którą daje naturalne drewno jest obecna również przy wykorzystaniu alternatywy w postaci płytek. Płytki drewnopodobne są dobrym rozwiązaniem w pomieszczeniach takich jak kuchnia, łazienka i salon. Płytki są dostępne w dwóch formatach, co pozwala na urządzenie zarówno małej przestrzeni, jak i większych w zależności od preferencji. Kolekcja płytek Elm jest zachowana w tonacji jasnych. Dominującymi barwami są: biały, beż oraz brąz.

Nie znaleziono strony

Skorzystaj z wyszukiwarki