Opinie o Nas
Jakie dodatki do białej łazienki?

Jakie dodatki do białej łazienki?

Biała łazienka – baza projektu

Jeszcze przed doborem dodatków, warto skupić się na bazie całej aranżacji, którą stanowią płytki łazienkowe – najlepiej postawić na propozycje renomowanych producentów, jak na przykład płytki łazienkowe Opoczno lub płytki łazienkowe Paradyż. Wysokiej jakości białe płytki nie tylko stanowią świetne tło dla stylowych dodatków, ale co najważniejsze, doskonale prezentują się przez długie lata oraz są łatwe do utrzymania w czystości. Ponadto, należy w tym miejscu wspomnieć o kafelkach imitujących naturalne drewno, takich jak między innymi płytki łazienkowe Tubądzin – ich wykorzystanie w białej łazience pozwoli przełamać wrażenie surowości i sterylności, nadając wnętrzu ciepła i bardziej przytulnego klimatu.

Biała łazienka – jakie dodatki dla subtelnego efektu

Szczególną uwagę należy zwrócić na szerokie możliwości aranżacyjne, jakie daje biała łazienka. Jakie dodatki sprawdzą się najlepiej? Bez wątpienia interesującą propozycją są te pastelowe, które pozwalają stworzyć przytulne, klimatyczne aranżacje w stylu romantycznym lub rustykalnym. Co więcej, inspiracji warto zaczerpnąć ze stylu eko – połączenie bieli z drewnem świetnie uzupełnią akcesoria i dekoracje w stonowanych barwach ziemi, a także dodatki wykonane z naturalnych materiałów oraz żywe rośliny. Eko nie jest jedynym stylem, w jakim może być urządzona biała łazienka. Jakie dodatki wybrać, chcąc nadać przestrzeni skandynawskiego klimatu? W tym przypadku dobrze jest postawić na minimalizm idący w parze z funkcjonalnością. Charakter wnętrza doskonale podkreślą elementy wystroju z naturalnych materiałów, dodatki w jasnych odcieniach, między innymi bieli lub szarości, a także niewielkie akcenty kontrastujących barw, na przykład w postaci prostej, czarnej oprawy lustra.

Biała łazienka – jakie dodatki w odważnych aranżacjach

Należy podkreślić, że nie tylko subtelne i stonowane barwy mają rację bytu w aranżacji pomieszczenia jakim jest biała łazienka. Jakie dodatki zatem wybrać, aby uzyskać wyrazistą, odważną stylizację wnętrza? W takim przypadku szczególnie dobrze sprawdzą się mocne kontrasty, na przykład połączenie bieli z czernią, które stanowi doskonałą bazę między innymi dla aranżacji w stylu glamour. Charakter przestrzeni doskonale podkreślą dodatki w kolorze złota lub srebra, marmurowe akcenty, a także kryształowe detale. Inną, równie intrygującą propozycją jest biała łazienka w stylu minimalistycznym, w której również nie może zabraknąć funkcjonalnych dodatków – co ważne, warto pamiętać o zachowaniu umiaru i stawiać przede wszystkim na proste, geometryczne formy w kolorach achromatycznych.

All comments

Leave a Reply