Opinie o Nas
Jakie dodatki do czarno-białej łazienki?

Jakie dodatki do czarno-białej łazienki?

Czerń i biel to duet, który prawdopodobnie zawsze pozostanie modny i popularny w aranżacji wnętrz. Świetnym tego przykładem może stać się dobrze przemyślana i urządzona czarno-biała łazienka. Jakie dodatki powinny się w niej znaleźć? Wszystko zależy od przyjętego stylu. Oto kilka ciekawych przykładów!

Jakie płytki do czarno białej łazienki?

Optymalny dobór płytek to najważniejsza kwestia, gdy ma powstać stylowa czarno-biała łazienka. To, jakie dodatki się w niej znajdą, również ma wpływ na ostateczny kształt, ale aranżując pomieszczenie w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na płytki do łazienki. Współcześni producenci dobrze wiedzą, że te dwa odcienie są bardzo popularne wśród klientów. Przykładowo, płytki łazienkowe Opoczno są dostępne w tradycyjnych wersjach błyszczących, ale również matowych, idealnych do nowoczesnego pomieszczenia. Przeglądając płytki łazienkowe Tubądzin można natknąć się na rozmaite rozmiary – od dużych płyt po małe kafelki. Niezależnie od wyboru wariantu, pomieszczenie warto podzielić na strefy. Na przykład – białe płytki w okolicach prysznica, zaś w okolicach umywalki czarne płytki.

Czarno-biała łazienka – jakie dodatki urozmaicą podłogę?

Zdarza się, że na ścianach łazienki decydujemy się na inne rozwiązanie, choćby czarną farbę. Dobrze sprawdza się to we współczesnych, raczej minimalistycznych i dość surowych wnętrzach. Wówczas więcej koloryto warto wprowadzić na podłodze. Płytki łazienkowe Paradyż to mnóstwo ciekawych propozycji – między innymi ponadczasowa mozaika.

Czarno-biała łazienka – jakie dodatki z drewna?

Miłośnicy naturalnych rozwiązań chętnie wprowadzą do swojej czarno-białej łazienki elementy drewniane, które w takiej aranżacji mogą prezentować się naprawdę wspaniale. Warto wymienić tutaj choćby blaty spoczywające pod umywalką. W łazience bardzo dobrze sprawdzą się też drewniane meble. W mniejszym pomieszczeniu należy się raczej ograniczyć do szafek, w większych może znaleźć się nawet drewniany leżak.

Czarno-biała łazienka – jakie dodatki nadadzą wnętrzu charakteru?

Istnieje wiele sposobów na to, jak może wyróżniać się czarno-biała łazienka. Jakie dodatki stworzą naprawdę nieszablonowy efekt? Nasze oczy są przyzwyczajone do białej armatury łazienkowej. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastąpić ją czarnym wyposażeniem. W pomieszczeniach kąpielowych bardzo dobrze sprawdzi się na przykład czarna wanna wolnostojąca. W tej samej barwie dostępne są także deszczownice prysznicowe. Na białej ścianie dobrze zaprezentuje się w lustro z czarnym obramowaniem.

Czarno-biała łazienka – jakie dodatki dodadzą jej charakteru?

W aranżacji wnętrz często kierujemy się zasadą, wedle której w pomieszczeniu powinny dominować trzy kolory. Stawiając na czerń i biel mamy do dyspozycji jeszcze jedną barwę. Jakiego dokonać wyboru? Czerwień w postaci elementów armatury czy mebli łazienkowych sprawi, że wnętrze zdecydowanie nabierze żywiołowości. Ciekawym rozwiązaniem będzie też umieszczenie w łazience dekoracyjnego obrazu z dominującą czerwoną barwą. Jeśli we wnętrzu dominuje biel, można postawić na relaksującą zieleń. Oprócz dekoracji z zadania doskonale wywiążą się też naturalne rośliny, niezależnie od tego, czy będą spoczywały w drewnianych, białych czy czarnych donicach.

All comments

Leave a Reply