Opinie o Nas
Jakie dodatki do kremowej łazienki?

Jakie dodatki do kremowej łazienki?

Kremowy jest znacznie cieplejszym kolorem od chłodnej bieli, dlatego właściciele łazienek chętnie decydują się na aranżację utrzymaną właśnie w takich barwach. Jednak skorzystanie wyłącznie z jednej barwy prowadzi do monotonii, a wyjątku nie stanowi pod tym względem kremowa łazienka. Jakie dodatki warto w niej umieścić, aby prezentowała się naprawdę wspaniale?

Kremowa łazienka – jakie dodatki przełamią monotonię?

Podstawę aranżacji pomieszczenia zawsze będą stanowić płytki do łazienki. Kremowy jest dość popularnym kolorem w aranżacji wnętrz, dlatego wybór jest naprawdę szeroki. Przeglądając propozycje wiodących producentów, na przykład płytki łazienkowe Opoczno, warto zwrócić uwagę, aby wybrany odcień dobrze komponował się z bielą. Tej barwy trudno bowiem uniknąć w łazience ze względu na klasyczny kolor armatury.

Wybierając płytki łazienkowe Paradyż, albo równie popularne płytki łazienkowe Tubądzin, warto postawić na różnorodne odcienie kremowego. W grę wchodzi beż, ecru, wanilia i wiele innych wariantów. W ten sposób z płytek można ułożyć mozaikę, albo podzielić pomieszczenie na strefy o różnej kolorystyce. Wybór płytek to pierwszy krok, który prowadzi nas do sukcesu, jakim będzie urocza kremowa łazienka. Jakie dodatki dobrze się w niej sprawdzą? Na to pytanie odpowiadamy sobie w drugiej kolejności.

Kremowa łazienka – jakie dodatki ozdobią pomieszczenie w wersji luksusowej?

Jednym z najlepszych pomysłów na wprowadzenie do pokoju kąpielowego nutki luksusu jest właśnie kremowa łazienka. Jakie dodatki będą w niej mile widziane? Między innymi złote odcienie. W tym kolorze możemy wybrać na przykład baterię i kran. Na rynku dostępne są również meble łazienkowe ze złotymi dekoracjami. Wnętrze świetnie ozdobi lustro wyposażone w dekoracyjne złote obramowanie. W odwodzie pozostają także złote źródła oświetlenia – na przykład ozdobne żyrandole.

Kremowa łazienka – jakie dodatki Przydadzą się w pomieszczeniu w stylu retro?

Kremowa łazienka stanowi też świetną okazję, aby urządzić pomieszczenie w stylu retro. Trzymając się takiej konwencji, należy wybrać lustro otoczone ozdobną ramą. Źródła światła powinny zostać zwieńczone efektownymi abażurami. W sklepach z akcesoriami łazienkowymi można też znaleźć stylizowane są na dawniejsze epoki armaturę łazienkową, na przykład wykonaną z mosiądzu. Wybór jest naprawdę szeroki. W przypadku większych pomieszczeń można we wnętrzu umieścić wiekowe przedmioty, niekoniecznie związane z higieną, ale doskonale komponujące się z aranżacją.

Kremowa łazienka – jakie dodatki wybrać do wnętrza w stylu nowoczesnym?

Większość właścicieli kremowych łazienek postawi jednak na nowoczesną aranżację. W takim wnętrzu powinien królować minimalizm, zarówno jeśli chodzi o armaturę, jak i źródła światła. Mile widziane będą metalowe, futurystyczne ozdoby. Jeśli chodzi o kolorystykę, można pozwolić sobie na więcej. Beż dobrze skomponuje się z czarnymi, zielonymi, a nawet czerwonymi ścianami. Udowadnia to, że kremowe płytki łazienkowe wbrew pozorom mają dość uniwersalne przeznaczenie, jeśli chodzi o stylistykę wnętrza.

All comments

Leave a Reply