Opinie o Nas

Concept (CN)

Bliskość natury we współczesnym świecie, zwłaszcza w blokach, jest bardzo ważna. W mieście, gdzie trudno o skrawek czystej zieleni, przydaje się wprowadzenie ciepłych akcentów, prosto z przyrody, do wnętrz mieszkań. Sposób na betonowe więzienie, generujące w ludziach często uczucie ucisku, znalazła Nowa Gala, przygotowując dla swoich klientów serię płytek Concept. Jej ciekawa tonacja barwna znajduje więc uznanie w oczach wielu osób.

Nowa Gala – Concept pozwoli Ci być bliżej natury

Niektórzy decydują się na wprowadzenie roślinnych motywów, inni natomiast zadowalają się odpowiednim doborem kolorów. Właśnie na to drugie rozwiązanie stawiają płytki z serii Concept. Paleta barw ziemi świetnie nadaje się do wykorzystania w łazience – umiejętnie łączy w sobie złoto piaskowca, słoneczną żółć plażowego piasku i rozmaite szarości, przypominające naturalne skały. Dzięki nim, każdy użytkownik łazienki poczuje bliskość natury także w swoich czterech ścianach, co pozwoli mu się nieco zrelaksować.

Płytki Concept uspokoją wnętrze Twojej łazienki

W łazience, którą urządza Nowa Gala przy wykorzystaniu serii Concept, panuje wyjątkowo ciepła atmosfera. Barwy nie są zimne, dlatego tak pozytywnie wpływają na ludzkie samopoczucie. Wystarczy zamknąć oczy i rozkoszować się ciszą, wzbogacaną wspaniałymi wyobrażeniami, doskonale komponującymi się z otoczeniem.

Nowa Gala Concept - sklep internetowy Płytki24

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-24 z 33 pozycji

Aktywne filtry