Opinie o Nas

Płytki na taras Ceramstic

Płytki na taras Ceramstic spełniają wszystkie wymagania charakterystyczne dla glazury zewnętrznej. Zwiększona wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz wyższa klasa ścieralności to tylko niektóre z cech, które je definiują. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich, wysokiej jakości surowców podczas produkcji, płytki tarasowe Ceramstic są odporne na niekorzystne warunki pogodowe. Zarówno mrozy, jak i bardzo wysokie temperatury nie są im straszne. 

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Oferta sklepu plytki24.pl bogata jest w solidne, trwałe i użyteczne materiały, przy których użyciu stworzą Państwo miejsce estetyczne, ładne, ale i praktyczne. Inwestycja w płytki na taras Ceramstic to bardzo dobra decyzja, która pozwoli delektować się Państwu pięknymi chwilami spędzonymi na tarasie marzeń. Dostępne wyroby współgrają niemal z każdym wnętrzem i pozwolą stworzyć dowolną aranżację Państwa tarasu. Każdy klient znajdzie coś dla siebie w naszej bogatej ofercie. 

Płytki tarasowe ceramstic – dlaczego są warte uwagi?

Aby okładzina tarasowa mogła cieszyć Państwa przez długie lata, ważny jest odpowiedni dobór materiału. Płytki na taras ceramstic są idealnym rozwiązaniem. Istotną kwestią jest także montaż płytek. Warto zrobić to starannie oraz zgodnie ze sztuką, aby mieć pewność, że miejsce będzie nie tylko cieszyło oko, ale również wytrzyma niekorzystne warunki. Płytki tarasowe ceramstic są mrozoodporne, co znacznie wydłuża ich żywotność. Te nieodporne na warunki pogodowe szybko niszczeją oraz odklejają się od podłoża. Wiadome jest, że podłoga zewnętrzna bardziej narażona jest ścieranie i zarysowania, choćby ze względu na fakt, że chodzimy po niej w brudnych butach. Dlatego ważne jest, aby wybrać materiał taki jak płytki na taras ceramstic o wysokiej klasie ścieralności. Żeby zapewnić bezpieczeństwo, glazura powinna być antypoślizgowa, najlepiej o chropowatej strukturze. Zmniejszy to ryzyko ewentualnych poślizgnięć, zwłaszcza po deszczu. Glazura o dużej nasiąkliwości pęka, dlatego płytki tarasowe ceramstic charakteryzują się niskim stopniem nasiąkliwości. Produkty od plytki24 zostały stworzone z myślą o użytkowniku. 

Jak dbać o płytki na taras Ceramstic?

Taras to idealne miejsce do relaksu i miłego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Pełni funkcję użytkową, ale nie należy zapominać, że to reprezentatywna część domu. Jest widoczny dla każdego, dlatego powinien prezentować się nienagannie. Dla zachowani a estetycznego, schludnego wyglądu, niezbędna jest pielęgnacja. Chociaż płytki na taras ceramstic nie wymagają przeprowadzania skomplikowanych zabiegów, takich jak impregnacja, niezbędne jest regularne czyszczenie. Systematyczne usuwanie zabrudzeń pomoże utrzymać płytki tarasowe ceramstic w świetnej formie przez długi czas. Dużo łatwiej usuwać świeży brud. Można pomyśleć o zabezpieczeniu fug. Mimo, że płytki na taras ceramstic tego nie wymagają, dodatkowa ochrona nie zaszkodzi jednak spoinom, które są mniej odporne na zanieczyszczenia. Przejrzyjcie Państwo całą naszą bogatą ofertę. Zapraszamy do kontaktu!