Opinie o Nas

Płytki Instinct

Typowe rozwiązania już dawno wyszły z mody. Każdy szuka więc czegoś oryginalnego, czym mógłby zaskoczyć nie tylko siebie, ale i gości, często odwiedzających jego dom. Innowacyjne rozwiązania pojawiają się też w przypadku płytek ściennych i podłogowych. Niesamowita kolekcja Instinct pozwala zabłysnąć każdemu pomieszczeniu, dekorując je w dosyć niecodzienny sposób. Wystarczy naprawdę niewiele, by stworzyć niepowtarzalny aranż.

Płytki Instinct – oryginalne piękno, które potrafi zaskakiwać

Koniec z gładkimi, jednolitymi barwnie powierzchniami, które nie wzbudzają już w nikim większych emocji. Płytki, które przykuwają uwagę, zawierają śmiałe, nieregularne wzory, doskonale wyrażające charakter danego miejsca. Tak na przykład kolekcja Instinct doskonale odnajdzie się w łazience, odbierając jej resztki zwyczajności. Wystarczy tylko odpowiednio dopasować elementy, by osiągnąć sukces.

Dla artystycznych dusz

Warto zauważyć, że płytki z kolekcji Instinct przypominają nieco malarskie płótno, ozdobione rozmaitymi plamami. Odcienie szarości, doskonale wyważone i we właściwy sposób wykorzystane do budowania poszczególnych wzorów, pozwalają stworzyć niepowtarzalne arcydzieło.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry