Opinie o Nas

Filtruj według

Kolor

Galeon

Komu z nas nie marzy się efektowna, drewniana podłoga? Przeszkodą nie do przeskoczenia okazuje się jednak często sposób, w jaki należy ją pielęgnować, by na długo zachowała swoją świetność. Inne rozwiązanie proponuje natomiast producent płytek – marka Ceramika Gres, oferując interesującą kolekcję Galeon. Kafelki podłogowe, doskonale imitujące drewno sprawią, że domownicy poczują się dokładnie tak, jakby chodzili po prawdziwej, drewnianej podłodze.

Ceramika Gres: Galeon pokaże Ci szlachetne piękno

Każdy wie, jak szlachetnym materiałem jest drewno. Właśnie z tego powodu Ceramika Gres zdecydowała się na wykorzystanie jego faktury w serii płytek Galeon. Wybierając ją, klient ma pewność, że robi dobrą inwestycję, ponieważ wygląda bardzo atrakcyjnie, a ponadto zaskakuje swoją formą. Łączenia poszczególnych kafelków są ledwie widoczne, co pozwala jeszcze lepiej oszukiwać wzrok gości i lokatorów.

Wytrzymałe i solidne

Płytki, oferowane przez markę Ceramika Gres, w tym również elementy, zaliczające się do kolekcji Galeon, są niezwykle wytrzymałe i odporne na zarysowania. ¦wietnie sprawdzają się w miejscach, w których dużo się chodzi: przedpokojach, hallach czy kuchniach.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry