NOVEL

Płytki kolekcji Domino to idealne rozwiązanie dla wszystkim, którzy cenią sobie ponadczasową elegancje, funkcjonalność, nietuzinkową estetykę i przede wszystkim bardzo atrakcyjne ceny. Oferta płytek zarówno ściennych, jak i podłogowych jest inspirowana naturalnymi surowcami, które sprawiają, że czujemy się bezpiecznie. Każdy ma swój przepis na idealne wnętrze. Propozycją producenta Domino jest kolekcja płytek Novel.

Płytki Novel

Kolekcja płytek podłogowych Novel to zbiór płytek gresowych o jednolitej barwie. Płytki w klasycznym kolorze będą doskonałą bazą do urządzenia mieszkania we własnym stylu. Dzięki temu, że płytki nie posiadają dodatkowych aplikacji zdobiących świetnie odnajdą się w każdym wnętrzu, od nowoczesnego po klasyczne. Brzegi płytek zostały wyrównane, co pozwala na ułożenie z zastosowaniem wąskiej fugi.

Ceramika Domino Novel

Ceramika kolekcji Novel marki Tubądzin Domino to ciekawa propozycja, którą można wykorzystać w każdym pomieszczeniu. Ponadto płytki są mrozoodporne, dlatego z powodzeniem mogą zostać użyte w ogrodzie, garażu, czy jako posadzka na tarasie. Płytki Novel są dostępne w 5 eleganckich barwach: czarnej, białej, grafitowej, szarej oraz beżowej. Neutralne barwy to nieskończenie wiele możliwości dla architekta. Dla zwolenników nietuzinkowych aranżacji ciekawą opcją będzie kompozycja szachownicy w zestawieniach kolorystycznych.

Domino NOVEL - sklep internetowy Płytki24

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry